Serkan Çadırcı E-Dış Ticaret Uzmanı

1975 Adana Doğumlu Serkan Çadırcı 1992 yılında Elektronik bölmünden mezun olduktan sonra; ilk iş hayatına 1989 yılında amatör olarak Tuzim sektöründe başladı. 1997 yılında İzmir hiltonda çeşitli departmanlarda görev yaptıktan sonra;

Tanıştığı 3 alman E-Broker (Komisyoncu) müşterileri ile tanıştıktan sonra E-Dış Ticarete ilgi duymaya başladı.

cript async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script><script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-3541465550243230", enable_page_level_ads: true });</script>

2004 yılı sonu Sezer Group adlı işletmeden Satış Pazarlama teklifi aldı ve bu gruba transfer oldu.


2006 Eylül ayına kadar Sezer Group' ta Dış Ticaret Müdürü olarak görev yaptı ve daha sonra ÇADIRCI iç ve Dış ticaret Ltd Şti' nde hem ithalat, ihracat hemde Dış ticaret danışmanlığı vererek sektörde bir çok başarıya imza atmıştır.

Her yıl 2 defa Çin'de yapılan Canton fuarlarına katılıp Çin piyasası hakkında oldukça deneyim kazanmıştır. Bir ara 2 yıl boyunca Dünyada olan Türkiyede olmayan ilginç ürünler üzerine çalışmalar yaparak bir çok ilginç ürünü Türkiye’ye getirmiştir.

Zamanla farklı sektörlerde üreticilerin ihracat, aracılık ve danışmanlıklarını yapan Serkan Çadırcı; Dünyada yaygın olarak kullanılan Drop shipping, Affiliating Marketing ve E-broker'lık üzerine özel çalışmalar ve uygulamalar yaparak E-Dış ticaretin tüm türlerinde profosyonelleşmiştir.
Türkiye genelinde 20 farklı şehir ve 35 farklı üniversitede ve İş adamları derneklerinde E- Dış Ticaret seminerleri vererek, gençlere ve üreticilere deneyim ve bilgilerini aktarmaktadır...!

Serkan Çadırcı aynı zamanda, Türkiye ve Dünya genelinde faydalanabilecek birçok Dış ticaret bilgisini bir arada bulunduran www.kobishowroom.com ’un da kurucusudur. Bu sitedeki e-trade buddy modülüyle uluslararası ortak bir iş platformu oluşturmuştur.

Serkan Çadırcı deneyimlerini uzun yıllar Yorktrade Foreign Trade Institute Dış Ticaret Okulu’nda E-Dış Ticaret Bölüm Başkanı olarak eğitim vermiş ve E-Dış Ticaretin gelişmesi yönünde eğitim içeriklerini hazırlamıştır.

Şuan NBA BUSINESS ACADEMY'de E-DIŞ TİCARET Eğitmi vermeye devam etmektedir.